⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvė iš Gedimino giminės. Stanislavos Medekšaitės-Paškevičienės biografijos apybraiža

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvė iš Gedimino giminės. Stanislavos Medekšaitės-Paškevičienės biografijos apybraiža" aprašymas

Knygoje „Lietuvė iš Gedimino giminės. Stanislavos Medekšaitės-Paškevičienės biografijos apybraiža“ atskleidžiamas vienos garsiausių lietuvių tautinio atgimimo atstovių Stanislavos Medekšaitės-Paškevičienės vaidmuo kovoje dėl lietuvių tautinio susipratimo ir kultūrinio identiteto. S. Medekšaitė-Paškevičienė – senos ir garbingos žemaičių bajorų giminės atstovė. Ji priklauso paskutiniajai ryškiai giminės kartai. S. Medekšaitė-Paškevičienė demokratinėmis pažiūromis pranoko konservatyvias sulenkėjusio luomo tradicijas, puoselėjo lietuvišką savimonę, buvo aktyvi lietuvių tautinio sąjūdžio dalyvė.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvė iš Gedimino giminės. Stanislavos Medekšaitės-Paškevičienės biografijos apybraiža"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos memuarų knygos

Česlovas Kalenda pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvė iš Gedimino giminės. Stanislavos Medekšaitės-Paškevičienės biografijos apybraiža", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvė iš Gedimino giminės. Stanislavos Medekšaitės-Paškevičienės biografijos apybraiža" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvė iš Gedimino giminės. Stanislavos Medekšaitės-Paškevičienės biografijos apybraiža" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvė iš Gedimino giminės. Stanislavos Medekšaitės-Paškevičienės biografijos apybraiža"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Česlovas Kalenda tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvė iš Gedimino giminės. Stanislavos Medekšaitės-Paškevičienės biografijos apybraiža" perkama kartu