0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Lietuviai svetimųjų karuose: bendražygiai ir priešai. Amžininkų liudijimai

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 15,19 €*
Sutaupote: 2.70 € (18%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-07 Juozas

Super knyga

Lietuviai svetimųjų karuose: bendražygiai ir priešai. Amžininkų liudijimai


2021-05-31 12.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuviai svetimųjų karuose: bendražygiai ir priešai. Amžininkų liudijimai" aprašymas

Knygoje „Lietuviai svetimųjų karuose: bendražygiai ir priešai. Amžininkų liudijimai“ pateikiami liudijimai apie lietuvių dalyvavimą karuose, vykusiuose įvairiuose pasaulio regionuose. Dalis kariavo savo noru, nes tai buvo pragyvenimo šaltinis, arba iš įsitikinimų, bet kiti per prievartą ten pakliuvo ir buvo verčiami kariauti už kitų valstybių interesus. Dažnai nutikdavo, kad lietuviai kovojo surėmę pečius ir vieni kitus palaikydami, bet neretai ir vieni prieš kitus, atsidūrusius skirtingose pusėse.

Prisiminimai, laiškai ir straipsniai apima laikotarpį nuo JAV Nepriklausomybės kovų ir Napoleono Bonaparto užkariavimų iki Sovietų Sąjungos pradėto karo Afganistane (XVIII–XX a. pab.).

Neretai nuvykę į kitas valstybes ir sustoję prie paminklų, įamžinančių čia vykusius karus, nesusimąstome, kad jie skirti ir lietuviams. Šia knyga „Lietuviai svetimųjų karuose: bendražygiai ir priešai. Amžininkų liudijimai“ bandoma tai priminti gyvenantiems dabarties pasaulyje.


  • Autorius: Benediktas Šetkus
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 24x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268345

2021-05-07

Super knyga

2021-05-03

Kas domisi karo temomis - labai rekomenduoju, gera knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuviai svetimųjų karuose: bendražygiai ir priešai. Amžininkų liudijimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Istorija ir visuomenė

Benediktas Šetkus parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lietuviai svetimųjų karuose: bendražygiai ir priešai. Amžininkų liudijimai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lietuviai svetimųjų karuose: bendražygiai ir priešai. Amžininkų liudijimai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lietuviai svetimųjų karuose: bendražygiai ir priešai. Amžininkų liudijimai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lietuviai svetimųjų karuose: bendražygiai ir priešai. Amžininkų liudijimai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Benediktas Šetkus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuviai svetimųjų karuose: bendražygiai ir priešai. Amžininkų liudijimai" perkama kartu