Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuviais esame mes gimę

Kaina: 11,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuviais esame mes gimę" aprašymas

„Lietuviais esame mes gimę“ - intriguojančios ir negirdėtos istorijos apie pasaulinio garso asmenybes, kurių šaknys Lietuvoje.

Nuostabios, intriguojančios, netikėtos ir šokiruojančios istorijos apie pasaulyje garsias asmenybes ir jų sąsajas su Lietuva, kurias pasakoja politikos apžvalgininkas Česlovas Iškauskas.

Ar tikrai Kristupas Kolumbas – Jogailos vaikaitis? Ar charizmatiškojo Vudžio Aleno protėviai kilę iš Panevėžio? Ar Borisas Džonsonas kilęs iš litvakų, o Džo Baidenas tikrai turi lietuviškų šaknų? Jūsų dėmesiui – net 26 gausiai iliustruotos istorijos knygoje „Lietuviais esame mes gimę“.

Mūsų – lietuvių – yra tik kiek daugiau, nei 4 milijonai. Užsienio šalyse išsibarstę net 1,3 mln. lietuvių kilmės žmonių, ir jie yra ne tik braškių ar pomidorų skynėjai, statybininkai, fabrikų ir kavinių darbuotojai ar perspektyvūs biurų kerkai. Savo pėdsaką, neretai labai ryškų, mūsų tėvynainiai palikę visame pasaulyje. Per kelias emigracijų bangas į JAV, o vėliau ir į Europos šalis, iškeliavo daug žmonių, visaip garsinusių Lietuvą – kartais garbingai, kartais, deja, jai kenkusių. Suprantama, kad daugelis jų buvo įvairiaspalvės, kartais marginalinės asmenybės, dėl kurių darbų ginčai verda iki šiol. Galbūt jos net ne lietuviškos kilmės, o tik kilusios iš mūsų kraštų arba susijusios su Lietuva įvairiais giminystės ryšiais, o gal tiesiog gyvenusios Lietuvoje. Dauguma jų nebekalba lietuviškai ar iš viso apie Lietuvą mažai ką žino. Tačiau įvairūs šaltiniai sako – šie žmonės turi ryšių su mūsų maža, bet nepaprasta šalimi.

Netikite? Visos knygos „Lietuviais esame mes gimę“ istorijos – ne išgalvoti pasakojimai. Po kiekvienu rasite šaltinių nuorodas!


  • Autorius: Česlovas Iškauskas
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094844393

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuviais esame mes gimę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Česlovas Iškauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuviais esame mes gimę", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuviais esame mes gimę" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuviais esame mes gimę" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuviais esame mes gimę"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Česlovas Iškauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuviais esame mes gimę" perkama kartu