BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvio bajoro Dešimtmetis Livonijos karas (1610 m.) ir jo autorius

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 11.9 SoldOut

Knygos "Lietuvio bajoro Dešimtmetis Livonijos karas (1610 m.) ir jo autorius" aprašymas

Jonas Karolis Chodkevičius ir Salaspilis (Kirchholmas) - du neatskiriami vardai. Pirmasis - didžiausias visų laikų Lietuvos karvedys, antrasis - garsiausia Lietuvos kariuomenės pergalė prieš keliskart gausesnes švedų pajėgas.
Mažai kas susimąsto, kad laimėti kautynes kovos lauke anuo metu buvo tik pusė darbo. Nutilus ginklų žvangesiui, kilęs garsas apie pasiektą pergalę greitai slopdavo visuomenėje, kurios kone vienintelis žinių perteikimo būdas buvo gyvai ištartas ar plunksna užrašytas žodis. Ką šiandien žinotume apie Žalgirio mūšį, jei jo nebūtų išgarsinę sąjungininkai lenkai?
Dešimtmetį Livonijos karą parašė žmogus, kuris sąmoningai siekė neleisti nugrimzti užmarštin Lietuvos kariuomenės Livonijoje pasiektoms pergalėms ir troško išaukštinti Jono Karolio Chodkevičiaus žygius. Likimas lėmė, kad jis panoro likti nežinomas. Ši knyga apie tai, kas jis galėtų būti. Lengva rašyti apie Chodkevičius, Radvilus, Sapiegas, apie kuriuos medžiagos yra kone kiekviename archyve ir bibliotekoje, nors daugelio jų išgarsėjimas grįstas vien tuo, kad gimė įtakingoje šeimoje. Tuo smagiau, kad gali pristatyti skaitytojui dar nežinomo lietuvių D'Artagnano istoriją...

  • Autorius: Darius Antanavičius
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 978998634154X

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvio bajoro Dešimtmetis Livonijos karas (1610 m.) ir jo autorius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvio bajoro Dešimtmetis Livonijos karas (1610 m.) ir jo autorius", Darius Antanavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Darius Antanavičius su knyga "Lietuvio bajoro Dešimtmetis Livonijos karas (1610 m.) ir jo autorius" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvio bajoro Dešimtmetis Livonijos karas (1610 m.) ir jo autorius" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Darius Antanavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvio bajoro Dešimtmetis Livonijos karas (1610 m.) ir jo autorius" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvio bajoro Dešimtmetis Livonijos karas (1610 m.) ir jo autorius" perkama kartu