0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuviškas (baltiškas) paveldas Balstogės vaivadijos Lenkijoje pavardėse

Kaina internetu: 3,39 €
Kaina knygyne: 6,49 €*
Sutaupote: 3.10 € (48%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 3.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuviškas (baltiškas) paveldas Balstogės vaivadijos Lenkijoje pavardėse" aprašymas

Knygoje sukaupti duomenys padės tyrėjams geriau suprasti lietuviškos (baltiškos) antroponimijos suslavinimo procesą, kartu ir nušviesti baltų etnoso slavizacijos istoriją, kuria domisi ne tik kalbininkai, bet ir istorikai. Neabejinga ir Lietuvos visuomenė, ypač turint omenyje susidariusią grėsmingą padėtį Vilniaus krašte, kuriame Lenkija reikalauja įvesti lenkišką suslavintų lietuviškų pavardžių rašybą, tuo siekdama atlikti tai, kas buvo padaryta šiaurės rytų Lenkijoje. Lietuvos Respublikos vadovybė turi būti labai apdairi, kad Vilniaus krašto neištiktų Balstogės vaivadijos lietuvių likimas. Lenkiškai rašomos pavardės baigs tą darbą, kurį po Pirmojo pasaulinio karo pradėjo Józefas Pilsudskis ir Lucyanas Żeligowskis.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuviškas (baltiškas) paveldas Balstogės vaivadijos Lenkijoje pavardėse"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lietuviškas (baltiškas) paveldas Balstogės vaivadijos Lenkijoje pavardėse", kurią skaitytojams dovanoja Zigmas Zinkevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Zigmas Zinkevičius su knyga "Lietuviškas (baltiškas) paveldas Balstogės vaivadijos Lenkijoje pavardėse" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuviškas (baltiškas) paveldas Balstogės vaivadijos Lenkijoje pavardėse" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zigmas Zinkevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuviškas (baltiškas) paveldas Balstogės vaivadijos Lenkijoje pavardėse" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuviškas (baltiškas) paveldas Balstogės vaivadijos Lenkijoje pavardėse" perkama kartu