0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuviškas paveldas Suvalkų ir Augustavo krašto Lenkijoje pavardėse

Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuviškas paveldas Suvalkų ir Augustavo krašto Lenkijoje pavardėse" aprašymas

Svarbiausias šio darbo tikslas – ne visapusiškai ištirti krašto pavardes, bet išryškinti jose slypintį lietuviškąjį paveldą. Tai ir nulėmė analizės rezultatų pateikimo būdą: pirmiausia nurodomi lietuviški (baltiški) originalūs ar rekonstruoti asmenvardžiai arba jų dalys, paskui pateikiamos tuos asmenvardžius išlaikiusios pavardės. Siekiant dėstymo glaustumo lietuviška (baltiška) asmenvardžio kilmė paprastai grindžiama tik vienu kitu akivaizdžiu pavyzdžiu. Aptikta ir tokių lietuviškų asmenvardžių, kurie dabar jau nebevartojami. Jie praturtins mokslininkų dispozicijoje esantį lietuviškosios antroponimijos lobyną.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuviškas paveldas Suvalkų ir Augustavo krašto Lenkijoje pavardėse"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lietuviškas paveldas Suvalkų ir Augustavo krašto Lenkijoje pavardėse", kurią skaitytojams dovanoja Zigmas Zinkevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Zigmas Zinkevičius su knyga "Lietuviškas paveldas Suvalkų ir Augustavo krašto Lenkijoje pavardėse" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuviškas paveldas Suvalkų ir Augustavo krašto Lenkijoje pavardėse" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zigmas Zinkevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuviškas paveldas Suvalkų ir Augustavo krašto Lenkijoje pavardėse" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuviškas paveldas Suvalkų ir Augustavo krašto Lenkijoje pavardėse" perkama kartu