0

Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams

Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams

  • Leidėjas: Neoprintas
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 122
  • ISBN ar kodas: 9786099539195

2020-10-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams" aprašymas

Ši knygelė "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams / Small talk for Hairdressers" skiriama kirpėjoms ir kirpėjams, lietuviams turistams, vykstantiems dirbti ar gyventi į Didžiąją Britaniją ar į kitas angliškai kalbančias šalis.

Joje pateikiama daugiau kaip 7000 transkribuotų žodžių, kalbinio bendravimo situacijoms reikalingiausi posakiai, frazės, klausimai, dialogai, pokalbiai.

Nemenkas anglų-lietuvių kalbos žodynėlis, kuriame rasite žodžius, leisiančius papildyti ir plačiau pasinaudoti frazėmis bei žodžių junginiais, o taip pat žodžius reikalingus dirbant salone, dalyvaujant kirpėjų meistriškumo seminaruose, norint įsidarbinti pas angliškai kalbantį salono savininką ir norint nusipirkti norimą kosmetikos produktą ar įrankius specializuotose kirpėjų parduotuvėse ar prekybos centruose.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos studijos

Jolanta Ščavinskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jolanta Ščavinskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams" perkama kartu