TIK ŠIANDIEN -10% NUOLAIDA VISKAM SU KODU: GRUODIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams

Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams" aprašymas

Ši knygelė "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams / Small talk for Hairdressers" skiriama kirpėjoms ir kirpėjams, lietuviams turistams, vykstantiems dirbti ar gyventi į Didžiąją Britaniją ar į kitas angliškai kalbančias šalis.

Joje pateikiama daugiau kaip 7000 transkribuotų žodžių, kalbinio bendravimo situacijoms reikalingiausi posakiai, frazės, klausimai, dialogai, pokalbiai.

Nemenkas anglų-lietuvių kalbos žodynėlis, kuriame rasite žodžius, leisiančius papildyti ir plačiau pasinaudoti frazėmis bei žodžių junginiais, o taip pat žodžius reikalingus dirbant salone, dalyvaujant kirpėjų meistriškumo seminaruose, norint įsidarbinti pas angliškai kalbantį salono savininką ir norint nusipirkti norimą kosmetikos produktą ar įrankius specializuotose kirpėjų parduotuvėse ar prekybos centruose.


  • Autorius: Jolanta Ščavinskienė
  • Leidėjas: Neoprintas
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 122
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099539195

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie kitas studijas

Jolanta Ščavinskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jolanta Ščavinskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams" perkama kartu