0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuviški-angliški pasikalbėjimai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -37%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (37%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2014-12-15 Nijolė

Ačiū už tai, kad tarimas parašytas lietuviškomis raidėmis. Man, nesimokiusiai anglų kalbos, kiti žodynai yra neįkandami. Gaila, kad pas mus visas dėmesys skiriamas tiems, kurie jau kažkiek moka anglų kalbą. Bet jiems tokių žodynėlių ir nereikia.


2021-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai" aprašymas

Ši knygelė "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai"- puiki pagalbininkė, kai svečioje šalyje prireiks savarankiškai ko nors paklausti ar paprašyti, užmegzti pokalbį ar pažintį anglų kalba.

Knygelėje surinktos dažniausiai pasitaikančios frazės; vartojami lengviausiai įsimenami žodžiai; supaprastinti, sutrumpinti, artimesni šnekamajai kalbai žodžių junginiai.

Angliškų žodžių tarimas užrašytas lietuviškomis raidėmis, todėl visiškai nemokantiems anglų kalbos nebus sunku suprasti reikiamo žodžio ar frazės tarimą.


  • Autorius: Gailutė Muraškaitė
  • Leidėjas: Gimtinė
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 544
  • Formatas: 9x14, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986867449

2014-12-15

Ačiū už tai, kad tarimas parašytas lietuviškomis raidėmis. Man, nesimokiusiai anglų kalbos, kiti žodynai yra neįkandami. Gaila, kad pas mus visas dėmesys skiriamas tiems, kurie jau kažkiek moka anglų kalbą. Bet jiems tokių žodynėlių ir nereikia.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai", kurią skaitytojams dovanoja Gailutė Muraškaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gailutė Muraškaitė su knyga "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gailutė Muraškaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai" perkama kartu