0

Lietuviški-itališki pasikalbėjimai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lietuviški-itališki pasikalbėjimai

  • Leidėjas: Gimtinė
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 9x14, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 488
  • ISBN ar kodas: 9789986867470

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuviški-itališki pasikalbėjimai" aprašymas
Ši knygelė "Lietuviški-itališki pasikalbėjimai" skirta visiems norintiems pagilinti savo italų kalbos žinias, prisiminti dažniausiai vartojamus žodžius vienoje vietoje ar kitoje situacijoje. Čia pateikti reikalingiausi kasdieniniai žodžiai, posakiai, tipiškos gyvenimo situacijos.

Knygelės "Lietuviški-itališki pasikalbėjimai" gale pateikiamas trumpas lietuvių-italų kalbų žodynėlis.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuviški-itališki pasikalbėjimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuviški-itališki pasikalbėjimai, kurią skaitytojams dovanoja Neringa Bernatonienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Neringa Bernatonienė su knyga Lietuviški-itališki pasikalbėjimai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuviški-itališki pasikalbėjimai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Neringa Bernatonienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuviški-itališki pasikalbėjimai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuviški-itališki pasikalbėjimai" perkama kartu