0

Lietuviški-turkiški pasikalbėjimai. Lietuvių-turkų žodynas. Turkų-lietuvių žodynas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lietuviški-turkiški pasikalbėjimai. Lietuvių-turkų žodynas. Turkų-lietuvių žodynas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuviški-turkiški pasikalbėjimai. Lietuvių-turkų žodynas. Turkų-lietuvių žodynas" aprašymas
Knygoje pateikti pasikalbėjimai turkų-lietuvių kalbomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuviški-turkiški pasikalbėjimai. Lietuvių-turkų žodynas. Turkų-lietuvių žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuviški-turkiški pasikalbėjimai. Lietuvių-turkų žodynas. Turkų-lietuvių žodynas, kurią skaitytojams dovanoja Sudarė I. Biner, V. Levtrinskaja. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sudarė I. Biner, V. Levtrinskaja su knyga Lietuviški-turkiški pasikalbėjimai. Lietuvių-turkų žodynas. Turkų-lietuvių žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuviški-turkiški pasikalbėjimai. Lietuvių-turkų žodynas. Turkų-lietuvių žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sudarė I. Biner, V. Levtrinskaja. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuviški-turkiški pasikalbėjimai. Lietuvių-turkų žodynas. Turkų-lietuvių žodynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuviški-turkiški pasikalbėjimai. Lietuvių-turkų žodynas. Turkų-lietuvių žodynas" perkama kartu