0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuviškieji Česlovo Milošo kontekstai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 7.99 SoldOut

Knygos "Lietuviškieji Česlovo Milošo kontekstai" aprašymas

Ši monografija - tai dar vienas svarus Česlovo Milošo asmenybės prasmių ir reikšmių mūsų Pasauliui liudijimas. Ji dar aiškiau, akivaizdžiau padeda skaitančiam suvokti, kad Milošo pasaulėjauta, vertybių sistema - mūsų nūdienos egzitencinė dalis [...] Tokio tyrimo rezultatas: kažin ar po šios studijos dar kam nors kils abejonių, kad Milošas - dviejų modernių visuomenių (lenkiškos ir lietuviškos) reiškėjas, o jo biografijos lietuviškai-lenkiškas dvilypumas, pasaulėjautos ypatingumas - durys į sudėtingą, kartais sunkiai perprantamą, lietuvių-lenkų santykių labirintą.
Dr. Rimantas Miknys

Knyga patraukia ir įtraukia skaitytoją. Puslapis po puslapio atsiveria sudėtingas, platus ir gilus lietuviškasis Milošo pasaulis. Žodis "palimpsestas" [...] puikiai tinka nusakant visų Milošo lietuviškųjų kontekstų sluoksnius - jų daugialypiškumą, asmenų biografijų ir jų pasaulėvaizdžių, Lietuvos kultūros ir istorijos įvykių koncentrus ir epicentrus - visus takus, kuriais skaitytoją veda studija.
Prof. dr. Vytautas MartinkusParašykite atsiliepimą apie "Lietuviškieji Česlovo Milošo kontekstai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lietuviškieji Česlovo Milošo kontekstai", kurią skaitytojams dovanoja Mindaugas Kvietkauskas, Viktorija Daujotytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mindaugas Kvietkauskas, Viktorija Daujotytė su knyga "Lietuviškieji Česlovo Milošo kontekstai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuviškieji Česlovo Milošo kontekstai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mindaugas Kvietkauskas, Viktorija Daujotytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuviškieji Česlovo Milošo kontekstai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuviškieji Česlovo Milošo kontekstai" perkama kartu