⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuviško fakyro žydinti nostalgija. Vytautas Landsbergis apie Bronių Kutavičių

Kaina: 21,39 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 21.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuviško fakyro žydinti nostalgija. Vytautas Landsbergis apie Bronių Kutavičių" aprašymas

Prof. Vytauto Landsbergio tekstų rinktinė „Lietuviško fakyro žydinti nostalgija“ skirta šviesaus atminimo kompozitoriaus Broniaus Kutavičiaus muzikai. Įdėmiai stebėjęs šio iškilaus kūrėjo kelią, profesorius savo publikacijomis ne tik užfiksavo svarbius muzikinius momentus, bet ir atskleidė stipriausius Kutavičiaus kūrinių aspektus, įžodino magiškame jos skambesyje glūdinčias prasmes.

Šiai rinktinei kartu su autoriumi buvo atrinkti svarbiausi 1976–2012 m. publikuoti Vytauto Landsbergio tekstai – straipsniai periodikoje, papildyti pasisakymo LRT laidoje (2014) fragmentais bei dokumentinio filmo apie Bronių Kutavičių „Žemės muzika, vėjo spalva“ (1988) refleksija. Ir tai tik dalis Landsbergio „Kutavičianos“ – ją dar praplėstų gausybė kūrinių anotacijų, pasisakymų Lietuvos ir užsienio žiniasklaidoje.

„Lietuviško fakyro žydinti nostalgija“ - tai pirmoji knyga, atverianti „Lietuvos muzikologijos šaltinių“ seriją, skirtą primirštų, tačiau neabejotinai reikšmingų muzikologijos darbų iškėlimui, susisteminimui ir grąžinimui į platesnę kultūrinę apyvartą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuviško fakyro žydinti nostalgija. Vytautas Landsbergis apie Bronių Kutavičių"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie muziką, meną, architektūrą

Eglė Bertašienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuviško fakyro žydinti nostalgija. Vytautas Landsbergis apie Bronių Kutavičių", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuviško fakyro žydinti nostalgija. Vytautas Landsbergis apie Bronių Kutavičių" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuviško fakyro žydinti nostalgija. Vytautas Landsbergis apie Bronių Kutavičių" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuviško fakyro žydinti nostalgija. Vytautas Landsbergis apie Bronių Kutavičių"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eglė Bertašienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuviško fakyro žydinti nostalgija. Vytautas Landsbergis apie Bronių Kutavičių" perkama kartu