Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Lietuvių-anglų kalbų jūrinis žodynas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 21.02 SoldOut

Knygos „Lietuvių-anglų kalbų jūrinis žodynas“ aprašymas

Šiam "Lietuvių-anglų kalbų jūriniame žodyne" pateikiami ne vien tik terminai, žodžių junginiai, bet ir posakiai, būdingi tik jūrinei kalbai.

Dalis žodyne pateiktų terminų yra daugelio valstybių seniai vartojami ir priimtini. Autoriaus manymu, juos versti ar vietoj jų sudaryti naujus būtų netikslinga. Tokie terminai šiame žodyne yra aiškinamai ir aprašomi.

Pavyzdžiui - e s t u a r i j a - gilios ir plačios upės žiotys, platėjančios į jūros pusę.


Parašykite atsiliepimą apie „Lietuvių-anglų kalbų jūrinis žodynas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Lietuvių-anglų kalbų jūrinis žodynas“, Jurgis Banaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jurgis Banaitis su knyga „Lietuvių-anglų kalbų jūrinis žodynas“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Lietuvių-anglų kalbų jūrinis žodynas“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurgis Banaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Lietuvių-anglų kalbų jūrinis žodynas“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Lietuvių-anglų kalbų jūrinis žodynas“ perkama kartu