⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių-anglų kalbų žodynėlis (mėlynas) (knyga su defektais)

Kaina: 3,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 3.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvių-anglų kalbų žodynėlis (mėlynas) (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Iliustruotas žodynėlis vaikams.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 250
  • Formatas: 13x17, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955076278-BR

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių-anglų kalbų žodynėlis (mėlynas) (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kalbų mokymo priemonės vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Lietuvių-anglų kalbų žodynėlis (mėlynas) (knyga su defektais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Lietuvių-anglų kalbų žodynėlis (mėlynas) (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Lietuvių-anglų kalbų žodynėlis (mėlynas) (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Lietuvių-anglų kalbų žodynėlis (mėlynas) (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Lietuvių-anglų kalbų žodynėlis (mėlynas) (knyga su defektais)" perkama kartu