⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių bendrinė tartis: norminimo istorija ir dabartis

Kaina: 9,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 9.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvių bendrinė tartis: norminimo istorija ir dabartis" aprašymas

Ši bendrinės tarties norminimo istorijos apybraiža „Lietuvių bendrinė tartis: norminimo istorija ir dabartis“ yra pirmasis mėginimas mūsų kalbotyroje parašyti analitinę šio kalbos lygmens istoriją, kurioje būtų parodytas ilgas ir sudėtingas jos raidos kelias, apžvelgtos šių dienų tarties funkcionavimo ir kodifikacijos ypatybės. Tikimasi, kad visa tai galėtų padėti spręsti ir dabartinius tarties norminimo bei ugdymo klausimus. Manytina, kad šis darbas galėtų papildyti ir pagal kalbos lygmenis rašytiną lietuvių kalbotyros istoriją.

Be istorinės apžvalgos, studijoje keliamas tikslas nuodugniai išanalizuoti dabartinės bendrinės tarties funkcionavimo ypatumus įvairiose jos vartojimo srityse, aptarti probleminius dabartinių tarties normų klausimus, ieškoti atsakymų, kaip jas būtų galima patikslinti ir priartinti prie vartosenos.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių bendrinė tartis: norminimo istorija ir dabartis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Aldonas Pupkis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvių bendrinė tartis: norminimo istorija ir dabartis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvių bendrinė tartis: norminimo istorija ir dabartis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvių bendrinė tartis: norminimo istorija ir dabartis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvių bendrinė tartis: norminimo istorija ir dabartis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aldonas Pupkis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvių bendrinė tartis: norminimo istorija ir dabartis" perkama kartu