0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių bendrinė tartis: norminimo istorija ir dabartis

Kaina internetu: 9,89 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 1.10 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 9.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvių bendrinė tartis: norminimo istorija ir dabartis" aprašymas

Ši bendrinės tarties norminimo istorijos apybraiža „Lietuvių bendrinė tartis: norminimo istorija ir dabartis“ yra pirmasis mėginimas mūsų kalbotyroje parašyti analitinę šio kalbos lygmens istoriją, kurioje būtų parodytas ilgas ir sudėtingas jos raidos kelias, apžvelgtos šių dienų tarties funkcionavimo ir kodifikacijos ypatybės. Tikimasi, kad visa tai galėtų padėti spręsti ir dabartinius tarties norminimo bei ugdymo klausimus. Manytina, kad šis darbas galėtų papildyti ir pagal kalbos lygmenis rašytiną lietuvių kalbotyros istoriją.

Be istorinės apžvalgos, studijoje keliamas tikslas nuodugniai išanalizuoti dabartinės bendrinės tarties funkcionavimo ypatumus įvairiose jos vartojimo srityse, aptarti probleminius dabartinių tarties normų klausimus, ieškoti atsakymų, kaip jas būtų galima patikslinti ir priartinti prie vartosenos.



Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių bendrinė tartis: norminimo istorija ir dabartis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Aldonas Pupkis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvių bendrinė tartis: norminimo istorija ir dabartis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvių bendrinė tartis: norminimo istorija ir dabartis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvių bendrinė tartis: norminimo istorija ir dabartis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvių bendrinė tartis: norminimo istorija ir dabartis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aldonas Pupkis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvių bendrinė tartis: norminimo istorija ir dabartis" perkama kartu