0

Lietuvių etninė muzika pradinio muzikinio ugdymo sistemoje

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (8%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Lietuvių etninė muzika pradinio muzikinio ugdymo sistemoje

  • Leidėjas: Lietuvos muzikos ir teatro akademija
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9786098071436

2020-09-30 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvių etninė muzika pradinio muzikinio ugdymo sistemoje" aprašymas

Ar lietuvių etninė muzika mokykloje vis dar aktuali? Šiandien, kai vaikai iš rankų nepaleidžia mobiliųjų telefonų ir planšečių, kam nors gali pasirodyti, kad ji jau atgyveno. Nors etninė muzika bendrojoje muzikos pedagogikoje tradiciškai užima svarbią vietą, vis dėlto ji neretai atsiduria akademinės ir populiariosios muzikos šešėlyje.


Šioje knygoje "Lietuvių etninė muzika pradinio muzikinio ugdymo sistemoje" siekiama atskleisti lietuvių muzikinio folkloro pedagogines galimybes, parodyti, kad ugdymo požiūriu jis ir šiandien neprarado aktualumo. Pradiniame muzikinio ugdymo etape muzikinis folkloras naudotinas kaip paranki ugdymo priemonė, padedanti vaikams mokytis muzikuoti ir kurti, klausytis muzikos ir ją suprasti. Archajinių žanrų melodijose glūdinčios elementariosios muzikinės struktūros (siauros apimties mažalaipsnės dermės, trukminio ritmo dariniai) atitinka pradinukų muzikos suvokimo ir raiškos galimybes. Kompetentingo pedagogo rankose jos tampa veiksminga priemone, padedančia formuoti nuoseklų ir rišlų muzikos kalbos žodyną. Lyginamoji prieiga atskleidžia stebėtiną šių struktūrų universalumą: tos pačios elementariosios struktūros yra būdingos ne tik skirtingų tautų ir kultūrų archajinei muzikai, bet ir šiuolaikinių vaikų muzikinei kūrybai.


Naujų galimybių muzikos pedagogikai suteikia smulkieji tautosakos žanrai. Greta paukščių balsų pamėgdžiojimų, skaičiuočių ir greitakalbių naudotini rimuoti mįslių ir patarlių tekstai. Elementariosios ritminės ir melodinės sutartinių struktūros ypač tinka pradinių klasių mokiniams; jos naudingos ne tik mokantis dainuoti keliais balsais, bet ir solfedžiuoti, skaityti natų raštą, komponuoti, groti paprastais muzikos instrumentais.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių etninė muzika pradinio muzikinio ugdymo sistemoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Medžiaga mokytojams 1-4 kl.

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Lietuvių etninė muzika pradinio muzikinio ugdymo sistemoje, kurį parašė Eirimas Velička. Siūlome ne tik išsamų Lietuvių etninė muzika pradinio muzikinio ugdymo sistemoje aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Eirimas Velička. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Lietuvių etninė muzika pradinio muzikinio ugdymo sistemoje. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Lietuvių etninė muzika pradinio muzikinio ugdymo sistemoje dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Lietuvių etninė muzika pradinio muzikinio ugdymo sistemoje" perkama kartu