0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Lietuvių ir prūsų dievai, deivės, dvasios: nuo apeigos iki prietaro

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Lietuvių ir prūsų dievai, deivės, dvasios: nuo apeigos iki prietaro


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvių ir prūsų dievai, deivės, dvasios: nuo apeigos iki prietaro" aprašymas
Antrajame pataisytame ir iš esmės papildytame šios monografijos leidime pateikiamos prūsų ir lietuvių dievų bei deivių charakteristikos nuo pirmojo paminėjimo rašytiniuose šaltiniuose iki jų virtimo tautosakos personažais, demonais, pamėklėmis; analizuojamas šių dievybių susiliejimo su krikščioniškąja tradicija procesas; apžvelgiama XIX-XX a. šioms dievybėms skirtų tyrinėjimų istorija.


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių ir prūsų dievai, deivės, dvasios: nuo apeigos iki prietaro"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių ir prūsų dievai, deivės, dvasios: nuo apeigos iki prietaro, kurią skaitytojams dovanoja Rimantas Balsys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rimantas Balsys su knyga Lietuvių ir prūsų dievai, deivės, dvasios: nuo apeigos iki prietaro jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių ir prūsų dievai, deivės, dvasios: nuo apeigos iki prietaro patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rimantas Balsys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių ir prūsų dievai, deivės, dvasios: nuo apeigos iki prietaro palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvių ir prūsų dievai, deivės, dvasios: nuo apeigos iki prietaro" perkama kartu