0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių ir rusų kalbų zooniminė frazeologija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 29.99 SoldOut

Knygos "Lietuvių ir rusų kalbų zooniminė frazeologija" aprašymas

Knygoje "Lietuvių ir rusų kalbų zooniminė frazeologija" rasite lietuvių ir rusų kalbų frazeologizmų su gyvūnų pavadinimais (zoonimais) semantinę analizę.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių ir rusų kalbų zooniminė frazeologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lietuvių ir rusų kalbų zooniminė frazeologija", kurią skaitytojams dovanoja Dalia Eigirdienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dalia Eigirdienė su knyga "Lietuvių ir rusų kalbų zooniminė frazeologija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvių ir rusų kalbų zooniminė frazeologija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Eigirdienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvių ir rusų kalbų zooniminė frazeologija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvių ir rusų kalbų zooniminė frazeologija" perkama kartu