0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Lietuvių-italų kalbų žodynas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Lietuvių-italų kalbų žodynas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvių-italų kalbų žodynas" aprašymas

Šis "Lietuvių-italų kalbų žodynas" yra svarbi parankinė priemonė italams, kurie mokosi suprasti lietuvių kalbą, bei lietuviams, norintiems kalbėti ir rašyti itališkai. Žodyną sudaro daugiau kaip 30.000 vokabulų. Žodžių atranka atspindi dabartinės lietuvių bei italų kalbos žodyninę sudėtį ir nesitenkina tik tais žodžiais, kurie pateikti Dabartinės lietuvių kalbos žodyne. Į šį žodyną įtraukta naujai atsiradusių ar vartojamų vien šnekamojoje sferoje lietuvių kalbos žodžių (kartais net nerekomenduojamų vartoti bendrinėje lietuvių kalboje). Tarmybių, žargonizmų jame yra tiek, kiek vartojama abiejose bendrinėse kalbose. Iš svetimybių taip pat įtrauktos tos, kurios vartojamos šiuolaikinėje bendrinėje lietuvių bei italų kalboje. Taip pat pateikiami ir svarbiausieji lietuvių kalbos frazeologizmai bei patarlės su itališkais atitikmenimis.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 856
  • ISBN ar kodas: 9986-16-312-9

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių-italų kalbų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių-italų kalbų žodynas, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Lietuvių-italų kalbų žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių-italų kalbų žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių-italų kalbų žodynas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvių-italų kalbų žodynas" perkama kartu