0

Lietuvių kalba. Mokymosi knyga, 1 dalis. Fonetika, žodžio dalys

Informacija

Lietuvių kalba. Mokymosi knyga, 1 dalis. Fonetika, žodžio dalys

  • Leidėjas: Benjaminas Kondratas
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 113
  • ISBN ar kodas: 9955956437

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvių kalba. Mokymosi knyga, 1 dalis. Fonetika, žodžio dalys" aprašymas
Ši knygelė turtų padėti norintiems neatsilikti ir gerai išmokti einamuosius dalykus. Joje pateikaime teorijos, taisyklių, metodinių patarimų ir pratimų. Savarankiškai atlikdamas pratimus ir čia pat skaitydamas teoriją, taisykles, vykdydamas metodinius nurodymus, galėsi drąsiai žengti nelengvu lietuvių kalbos mokymosi keliu.[...] Ja remkis, taisydamas rašomuosiuose darbuose padarytas klaidas, ruošdamasis egzaminams, kartodamas svarbiausias gramatikos temas ir taisykles.
Benjaminas Kondratas

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalba. Mokymosi knyga, 1 dalis. Fonetika, žodžio dalys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių kalba. Mokymosi knyga, 1 dalis. Fonetika, žodžio dalys, kurią skaitytojams dovanoja Benjaminas Kondratas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Benjaminas Kondratas su knyga Lietuvių kalba. Mokymosi knyga, 1 dalis. Fonetika, žodžio dalys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių kalba. Mokymosi knyga, 1 dalis. Fonetika, žodžio dalys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Benjaminas Kondratas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių kalba. Mokymosi knyga, 1 dalis. Fonetika, žodžio dalys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvių kalba. Mokymosi knyga, 1 dalis. Fonetika, žodžio dalys" perkama kartu