TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Lietuvių kalba pradedantiesiems

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 5.02 SoldOut

Knygos "Lietuvių kalba pradedantiesiems" aprašymas

Lietuvių kalba pradedantiesiems – mokymo priemonė, kuri padės išmokti bendrauti lietuviškai: kalbėti, rašyti, skaityti, suprasti tekstus. Ši priemonė skirta kitakalbiams, pradedantiems mokytis lietuvių kalbos. Priemonė parašyta remiantis komunikaciniu svetimųjų kalbų mokymosi principu.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalba pradedantiesiems"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvių kalba pradedantiesiems", Vilma Leonavičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vilma Leonavičienė su knyga "Lietuvių kalba pradedantiesiems" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvių kalba pradedantiesiems" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilma Leonavičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvių kalba pradedantiesiems" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvių kalba pradedantiesiems" perkama kartu