0

Lietuvių kalba tik per 1 valandą/ Litovskij jazyk vsevo liš za čas (rusų kalba)

Kaina internetu: 7,69 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (15%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvių kalba tik per 1 valandą/ Litovskij jazyk vsevo liš za čas (rusų kalba)

  • Leidėjas: Euroknyga
  • Išleidimo metai: 2012
  • ISBN ar kodas: 9789955617532

2021-01-31 7.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvių kalba tik per 1 valandą/ Litovskij jazyk vsevo liš za čas (rusų kalba)" aprašymas

Šis fonetinis mokymosi kursas skirtas rusakalbiams, norintiems pradėti mokytis šnekamąją lietuvių kalbą. Paaiškinimai rusų kalba. Kursas suskirstytas temomis (19 temų). Kiekvienoje temoje po 10-20 sakinių, žodžių, klausimų ir atsakymų, linkėjimų ir sveikinimų lietuvių-rusų kalbomis. Pateiktos kai kurios gramatikos taisyklės.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalba tik per 1 valandą/ Litovskij jazyk vsevo liš za čas (rusų kalba)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių kalba tik per 1 valandą/ Litovskij jazyk vsevo liš za čas (rusų kalba), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Lietuvių kalba tik per 1 valandą/ Litovskij jazyk vsevo liš za čas (rusų kalba) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių kalba tik per 1 valandą/ Litovskij jazyk vsevo liš za čas (rusų kalba) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių kalba tik per 1 valandą/ Litovskij jazyk vsevo liš za čas (rusų kalba) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvių kalba tik per 1 valandą/ Litovskij jazyk vsevo liš za čas (rusų kalba)" perkama kartu