0

Lietuvių kalba V dalis (pratybų knyga 3-4 klasei)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lietuvių kalba V dalis (pratybų knyga 3-4 klasei)

  • Leidėjas: Šiaulių universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • ISBN ar kodas: 9786094300653

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvių kalba V dalis (pratybų knyga 3-4 klasei)" aprašymas

Atlikdami lietuvių kalbos pratybų knygos 3-4 klasei penktosios dalies užduotis, mokiniai mokysis sutelkti dėmesį į sakinį: pratinsis kelti klausimus sakinio žodžiams ir rasti sakinyje žodį, atsakantį į nurodytą klausimą; mokysis užbaigti pradėtus sakinius arba juos praplėsti. Mokydamiesi geriau pažinti sakinį, jie praplės supratimą apie žodį ir tekstą, įgis tvirtesnių fonetinės rašybos gebėjimų ir pirminių nefonetinės rašybos mokėjimų t.y. vis daugiau rašys žodžių, kurių rašyba remiasi ne tik taisyklingu tarimu ir gera kalbine klausa, bet ir taisykle. Pratybų knygoje taip pat yra užduočių, skirtų tekstui: mokinių rišliosios šnekamosios ir rašomosios kalbos ugdymo pratyboms.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalba V dalis (pratybų knyga 3-4 klasei)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių kalba V dalis (pratybų knyga 3-4 klasei), kurią skaitytojams dovanoja Jonas Ambrukaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jonas Ambrukaitis su knyga Lietuvių kalba V dalis (pratybų knyga 3-4 klasei) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių kalba V dalis (pratybų knyga 3-4 klasei) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Ambrukaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių kalba V dalis (pratybų knyga 3-4 klasei) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvių kalba V dalis (pratybų knyga 3-4 klasei)" perkama kartu