0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Lietuvių kalbos didaktinė medžiaga (6 dalis)

5,21 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Lietuvių kalbos didaktinė medžiaga (6 dalis)


2021-05-31 5.21 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvių kalbos didaktinė medžiaga (6 dalis)" aprašymas

Šeštoji serijos "Lietuvių kalbos didaktinė medžiaga" knygelė skirta IX-X klasių mokiniams. Joje mokytojai ir mokiniai ras pratimų fonetikos ir morfologijos dalykų mokymui. Tai daugiau ar mažiau šių klasių mokiniams pažįstami kalbos mokslo pagrindai iš žemesnių klasių.
Šiek tiek plačiau aptariamas veiksmažodis, trumpai užsimenama apie jaustuką ir ištiktuką. Daugelis pratimų orientuoti į praktinę vartoseną: prisiminus vienos ar kitos kalbos dalies gramatinius požymius, daugiau dėmesio ir laiko skiriama svarbesniųjų rašybos dalykų kartojimui, gilesniam supratimui ir susidarytų gebėjimų taikymui praktinėje kalbinėje veikloje.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos didaktinė medžiaga (6 dalis)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių kalbos didaktinė medžiaga (6 dalis), kurią skaitytojams dovanoja Jonas Ambrukaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jonas Ambrukaitis su knyga Lietuvių kalbos didaktinė medžiaga (6 dalis) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių kalbos didaktinė medžiaga (6 dalis) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Ambrukaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių kalbos didaktinė medžiaga (6 dalis) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvių kalbos didaktinė medžiaga (6 dalis)" perkama kartu