0

Lietuvių kalbos etiketas

Informacija

Lietuvių kalbos etiketas

  • Leidėjas: Šiaulių universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • ISBN ar kodas: LIET-KALB-ET-

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvių kalbos etiketas" aprašymas
Kalbos etiketas atspindi tam tikros bendruomenės verbalinio bendravimo normas, kai šnekos akto dalyviai užmezga kontaktą, jį palaiko ir baigia, atsižvelgdami į savo socialinius vaidmenis, statusą bendruomenėje bei tarpasmeninius santykius ir bendravimo aplinkybes. Bet kurios tautos kalbos etiketas sudaro pasaulio vaizdo kalboje dalį. Būdamas susijęs su etika, jis parodo, kurias etines vertybes įtvirtina kiekviena tauta savo kalboje. Antra vertus, savo kalbine raiška jis atskleidžia, kaip tos vertybės yra įtvirtinamos, kurias būdais ir kuriomis aplinkybėmis yra realizuojamos ir pan.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos etiketas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Protas, kūnas ir dvasia

Giedrė Čepaitienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lietuvių kalbos etiketas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lietuvių kalbos etiketas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lietuvių kalbos etiketas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lietuvių kalbos etiketas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Giedrė Čepaitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Lietuvių kalbos etiketas" perkama kartu