0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių kalbos mikonimai: nominacija ir motyvacija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 15.59 SoldOut

Knygos "Lietuvių kalbos mikonimai: nominacija ir motyvacija" aprašymas

Šioje monografijoje "Lietuvių kalbos mikonimai: nominacija ir motyvacija" pirmą kartą lietuvių kalbotyroje kompleksiškai tiriami tarminiai grybų pavadinimai.

Pirmoji monografijos dalis skirta mikonimų nominacijai. Remiantis patobulinta klasifikacija, joje analizuojami mikonimų nominacijos tipai, rūšys, būdai, priemonės; nustatomas savakilmių ir kitakilmių grybų pavadinimų santykis.
Antroji, pagrindinė, monografijos dalis skirta mikonimų motyvacijai. Taikant lingvistinius ir etnolingvistinius sinchroninės analizės metodus, nustatomi grybų pavadinimams būdingi motyvacijos modeliai bei jų tipai. Išvadose, be kitų apibendrinamųjų įžvalgų, pateikiamas iš kompleksinių tyrimų išryškėjęs etnolingvistinis grybijos pasaulėvaizdis.

Knygos "Lietuvių kalbos mikonimai: nominacija ir motyvacija" pabaigoje įdėta mikonimų abėcėlinė rodyklė leidžia įsitikinti pavadinimų gausa ir įvairove.

Monografija "Lietuvių kalbos mikonimai: nominacija ir motyvacija" skiriama leksikologams - onomasiologams ir semasiologams; rašyta tikintis, kad ją skaitys jauni mokslininkai, visų trijų studijų pakopų studentai. Knyga turėtų būti naudinga ir dialektologijos, lingvistinės geografijos, leksikografijos, kalbos standartizacijos specialistams, taip pat folkloristams, etnologams, etnomikologams - visiems, kam įdomūs grybų pavadinimai, jų tyrimo lingvistinės ir etnolingvistinės galimybės.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos mikonimai: nominacija ir motyvacija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lietuvių kalbos mikonimai: nominacija ir motyvacija", kurią skaitytojams dovanoja Jūratė Lubienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jūratė Lubienė su knyga "Lietuvių kalbos mikonimai: nominacija ir motyvacija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvių kalbos mikonimai: nominacija ir motyvacija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jūratė Lubienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvių kalbos mikonimai: nominacija ir motyvacija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvių kalbos mikonimai: nominacija ir motyvacija" perkama kartu