⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių kalbos mokomoji priemonė 7 klasei

2022-12-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvių kalbos mokomoji priemonė 7 klasei" aprašymas

Mokomoji priemonė parengta pagal naujas lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo bendrąsias programas. Didesnis dėmesys skiriamas raštingumo įgūdžiams formuoti ir skaitymo gebėjimams stiprinti. Priemonė skirta mokiniams, turintiems lietuvių kalbos mokymosi sunkumų, lietuvių kalbos mokytojams ir specialiesiems pedagogams. Ši mokymo priemonė bus naudinga ir kitiems mokiniams, kuriems lietuvių kalba nėra pats lengviausias mokomasis dalykas.
Kiekvienos temos pradžioje paprastai ir aiškiai pateikiame svarbiausias taisykles, paaiškinimus, kai kurių užduočių atlikimo pavyzdžius, todėl šia priemone galima naudotis ir be vadovėlio.
Parengėme įvairias užduotis, kurios ne tik padės mokiniams suprasti, išmokti, pagilinti, įtvirtinti, pritaikyti žinias, bet ir ugdys dėmesį, mąstymą, regimąjį suvokimą, padės atrasti ir taikyti mokymosi strategijas, planuoti veiklą. Vienos užduotys yra paprastesnės, kitos sudėtingesnės. Todėl tikimės, kad jos tiks mokiniams, turintiems mažesnių ir didesnių mokymosi sunkumų. Mokytojai ir mokiniai gali pasirinkti, kurias užduotis atlikti.
Pritaikėme inovatyvų Mąstymo žemėlapių mokymo(si) metodą. Kiekvienoje temoje parengėme po vieną ar kelis mąstymo žemėlapius. Mąstymo žemėlapiai - nuoseklus ir logiškas būdas išmokti, pristatyti ir prisiminti mokomąją medžiagą. (Thinking Schools International)
Ypatingą dėmesį skyrėme mokinių išmokimui pamokoje stebėti. Kiekvieną pamoką mokiniai gali pasitikrinti atliktas užduotis, ištaisyti klaidas ir įsivertinti pagal įsivertinimo kriterijus ir instrumentus. Mokytojai taip pat gali įvertinti mokinių pasiekimus pagal tuos pačius vertinimo kriterijus.
Kaip įsivertinti? Įsivertinimo lentelėje prie kiekvieno kriterijaus mokiniai pabraukia vieną balą, kuriuo įsivertina. Balus sudeda, balų ir pažymių lentelėje pažiūri, kokį pažymį atitinka surinkta balų suma.
Rekomenduojame mokiniui sąsiuvinyje nusibraižyti „Nuoseklios sekos" mąstymo žemėlapį pagal pateiktą pavyzdį (1 priedas). Sis žemėlapis dar vadinamas Lūkesčių įgyvendinimo žemėlapiu. Žemėlapyje mokinys, sužinojęs pamokos temą, parašo, ką žino apie ją ir ką nori sužinoti. Pamokos pabaigoje baigia pildyti žemėlapį įrašydamas, ką sužinojo ir ką turi įtvirtinti, išmokti, kur pritaikys įgytą informaciją. Žemėlapis padeda mokiniui suprasti savo mokymosi tikslus ir atlikti refleksiją apie asmeninę mokymosi pažangą.
Kaip įvertinti mokinio pasiekimus? Mokytojas toje pačioje lentelėje taip pat gali pabraukti balus, kuriais įvertina mokinio pasiekimus, sudėti juos, balų ir pažymių lentelėje pažiūrėti, kokį pažymį atitinka surinkta balų suma. Mokinio ir mokytojo pažymių vidurkį galima kaupti arba iš karto įrašyti į dienyną.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos mokomoji priemonė 7 klasei"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pratybos, vadovėliai ir pagalbiniai leidiniai 7 klasei


Dažnai su "Lietuvių kalbos mokomoji priemonė 7 klasei" perkama kartu