0

Lietuvių kalbos morfologijos pagrindai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lietuvių kalbos morfologijos pagrindai

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 199
  • ISBN ar kodas: 9955250941

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvių kalbos morfologijos pagrindai" aprašymas

Knyga "Lietuivių kalbos morfologiniai pagrindai" - skirta tiems, kurie iš kitų kalbų į lietuvių kalbą rengiasi versti mokslinę techninę literatūrą

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos morfologijos pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių kalbos morfologijos pagrindai, kurią skaitytojams dovanoja Aldona Paulauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aldona Paulauskienė su knyga Lietuvių kalbos morfologijos pagrindai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių kalbos morfologijos pagrindai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldona Paulauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių kalbos morfologijos pagrindai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvių kalbos morfologijos pagrindai" perkama kartu