0

Lietuvių kalbos normintojai ir puoselėtojai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lietuvių kalbos normintojai ir puoselėtojai


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvių kalbos normintojai ir puoselėtojai" aprašymas

Lietuvių kalbos draugija kartu su Vilniaus universitetu ir Mokslo ir enciklopedijų leidybos centru išleido Aldono Pupkio straipsnių rinkinį „Lietuvių kalbos normintojai ir puoselėtojai“.
Knygoje spausdinami kalbininko Aldono Pupkio 1962–2010 m. parašyti rinktiniai moksliniai ir mokslo populiarinamieji straipsniai, nekrologai ir atsiminimai apie lietuvių kalbos normintojus ir ugdytojus – kalbininkus, vertėjus, redaktorius, kraštotyrininkus, taip pat apie autoriui brangius žmones, mokiusius jį gimtosios kalbos. Be straipsnių, skelbtų periodiniuose ir tęstiniuose kalbos mokslo leidiniuose ar kitoje spaudoje, dalis rašinių spausdinama pirmą kartą iš rankraščių. Straipsnių rinkinys skiriamas lietuvių kalbos mokytojams ir dėstytojams, studentams filologams ir visiems, kurie domisi lietuvių kalbos kultūros teorinės minties raida, kalbos normintojų ir ugdytojų veikla.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos normintojai ir puoselėtojai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių kalbos normintojai ir puoselėtojai, kurią skaitytojams dovanoja Aldonas Pupkis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aldonas Pupkis su knyga Lietuvių kalbos normintojai ir puoselėtojai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių kalbos normintojai ir puoselėtojai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldonas Pupkis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių kalbos normintojai ir puoselėtojai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvių kalbos normintojai ir puoselėtojai" perkama kartu