0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių kalbos taisyklės. Mokinio knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Lietuvių kalbos taisyklės. Mokinio knyga


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 15.36 SoldOut
Knygos "Lietuvių kalbos taisyklės. Mokinio knyga" aprašymas
III-iasis pataisytas ir papildytas leidimas.
Knyga skiriama norintiems išmokti taisyklingos rašytinės ir sakytinės lietuvių kalbos. Knygą sudaro trys dalys. Fonetikos ir morfologijos dalyje aptariami garsai ir jų žymėjimas raidėmis, žodžio sandara bei kalbos dalių teorija ir rašyba. Sintaksės ir skyrybos dalyje – žodžių junginiai, vientiso ir sudėtinio sakinio sintaksė ir skyryba, tiesioginės kalbos bei citavimo taisyklės. Daugiausia taisyklių kalbos kultūros dalyje, kuri skiriama žodžių, gramatinių ir sintaksinių konstrukcijų vartojimui aptarti. Didelis žodžių kirčiavimo ir priegaidės žymėjimo skyrius.
Mokantis patartina dirbti su J. Juzėnienės Lietuvių kalbos užduočių komplektų knyga ir šiuo taisyklių sąvadu.

  • Autorius: Benjaminas Kondratas
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 286
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-424-13-3

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos taisyklės. Mokinio knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių kalbos taisyklės. Mokinio knyga, kurią skaitytojams dovanoja Benjaminas Kondratas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Benjaminas Kondratas su knyga Lietuvių kalbos taisyklės. Mokinio knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių kalbos taisyklės. Mokinio knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Benjaminas Kondratas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių kalbos taisyklės. Mokinio knyga palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvių kalbos taisyklės. Mokinio knyga" perkama kartu