0
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 9,39 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 0.60 € (7%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
2008-05-09 Asta

geras

Informacija

Lietuvių kalbos tarmių chrestomatija (su CD)


2020-10-31 9.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvių kalbos tarmių chrestomatija (su CD)" aprašymas

Šis leidinys skirtas besimokančiam jaunimui, mokytojams, dėstytojams ir visiems, kas domisi lietuvių kalba ir jos tarmėmis. Jį sudaro knyga ir kompaktinė plokštelė. Knygoje pateikiami lietuvių kalbos tarmių ir patarmių aprašai, įvairių šnektų tekstai, užrašyti paprastais ir specialiais rašmenimis, išsamūs spalvoti žemėlapiai, mokomosios užduotys mėgstantiems sukti galvą, transkripcijos ženklų aprašas, transponavimo taisyklės, mokomosios užduotys, gyvenamųjų punktų pagal „Lietuvių kalbos atlasą“ sąrašas, terminų žodynėlis. Kompaktinėje plokštelėje galima rasti ne tik visą šią medžiagą, bet ir visų knygoje esančių pasakojimų autentiškus įrašus.

2008-05-09

geras

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos tarmių chrestomatija (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių kalbos tarmių chrestomatija (su CD), kurią skaitytojams dovanoja Sud. Rima Bacevičiūtė, Audra Ivanauskienė, Asta Leskauskaitė, Edmundas Trumpa. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Rima Bacevičiūtė, Audra Ivanauskienė, Asta Leskauskaitė, Edmundas Trumpa su knyga Lietuvių kalbos tarmių chrestomatija (su CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių kalbos tarmių chrestomatija (su CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Rima Bacevičiūtė, Audra Ivanauskienė, Asta Leskauskaitė, Edmundas Trumpa. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių kalbos tarmių chrestomatija (su CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvių kalbos tarmių chrestomatija (su CD)" perkama kartu