0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių kalbos tarties žodynas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-04-27 Valdas Banaitis

Gaila, kad Valerija Vaitkevičiūtė jo neskaitė...

Lietuvių kalbos tarties žodynas


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 3.88 SoldOut
Knygos "Lietuvių kalbos tarties žodynas" aprašymas
Žodyno paskirtis – pateikti lietuvių bendrinės kalbos taisyklingos tarties normas, atkreipti dėmesį į pagrindinio žodyno fondo žodžių garsų tarimą, galimus variantus, atskirų žodžių foneminę sudėtį, kirčiavimo ypatybes. Žodyno apimtis – apie 28 tūkst. bendrinės kalbos žodžių.

2-asis pataisytas ir papildytas leidimas


2019-04-27

Gaila, kad Valerija Vaitkevičiūtė jo neskaitė...

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos tarties žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių kalbos tarties žodynas, kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Vitkauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Vitkauskas su knyga Lietuvių kalbos tarties žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių kalbos tarties žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Vitkauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių kalbos tarties žodynas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvių kalbos tarties žodynas" perkama kartu