-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių kalbos teksto suvokimo testai 4 klasei

7,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-24 Danguolė


2022-08-31 7.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvių kalbos teksto suvokimo testai 4 klasei" aprašymas

Šie lietuvių kalbos teksto suvokimo testai skirti 4 klasės mokiniams. Testai sudaryti pagal Standartizuotą lietuvių kalbos programą 4 klasei. Juos rengiant atsižvelgta į standartizuotam testui keliamus reikalavimus, t. y. laikytasi proporcijų pagal teksto suvokimo vertinimo aspektus, kognityvines gebėjimų grupes, klausimų sunkumo lygius.
Sistemingai skiriant atlikti testus galima geriau pažinti mokinius, ugdyti teksto suvokimo gebėjimus, stebėti daromą pažangą, vienodžiau ir profesionaliau vertinti. Be to, šie testai padės mokiniams geriau pasirengti nacionalinių ar tarptautinių tyrimų testams.Kiti taip pat domėjosi


2021-08-24

2021-05-17

Testai tinkami, tekstai įdomūs, klausimai suprantami, Deja, nepavyksta rasti vertinimo instrucijos, todėl šie testai nėra patogūs. Būčiau dėkinga, jei padėtumėte gauti vertinimo instrukciją, kriterijus ir pageidaujamus atsakymus. Pagarbiai Vitalija P., tel. *********

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos teksto suvokimo testai 4 klasei"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokomosios, edukacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Lietuvių kalbos teksto suvokimo testai 4 klasei", kurį pristato Alvyda Blockuvienė, Nadia Venskuvienė. Siūlome ne tik išsamų "Lietuvių kalbos teksto suvokimo testai 4 klasei" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Alvyda Blockuvienė, Nadia Venskuvienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Lietuvių kalbos teksto suvokimo testai 4 klasei". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Lietuvių kalbos teksto suvokimo testai 4 klasei" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Lietuvių kalbos teksto suvokimo testai 4 klasei" perkama kartu