0

Lietuvių kalbos užduotys. Atsakymai

  • Nuolaida knygai -86%
Kaina internetu: 0,29 €
Kaina knygyne: 1,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (86%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvių kalbos užduotys. Atsakymai

  • Leidėjas: Valdo leidykla
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 114x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 52
  • ISBN ar kodas: 9986853540

2020-10-31 0.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvių kalbos užduotys. Atsakymai" aprašymas

Pratarmė

Knygelė "Lietuvių kalbos užduotys. Atsakymai" bus naudinga aukštesniųjų klasių mokiniams, besiruošiantiems laikyti lietuvių kalbos egzaminą. Leidinį sudaro skyrybos, rašybos, kalbos kultūros, stilistikos užduotys, paruoštos pagal lietuvių kalbos egzamino programą, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos prie Lietuvos Respublikos Seimo nutarimus.

Mokiniai galės įtvirtinti žodžių kartu ir atskirai, nosinių raidžių ilgųjų ir trumpųjų balsių, supanašėjusių priebalsių j rašybą. Kalbos redagavimo užduotyse daugiau dėmesio skiriama kalbinei raiškai, susiklosčiusiai pagal bendravimo aplinkybes ir poreikius.

Leidinys "Lietuvių kalbos užduotys. Atsakymai" su atsakymais ypač parankus kolegoms (mokiniams - be atsakymų) lituanistams, nes mokydami kalbos kultūros galės skirti įvairesnes užduotis: paaiškinti klaidas, nurodyti ne tik taisyklingus sakinius, bet ir ištaisyti blogus.

Sunkiausia - stilistinio redagavimo užduotis. Tai mokinių bandymai užrašyti ir taisyti bendraamžių kalbą. Svarbu nepamiršti, kad galimi įvairūs taisymo variantai.

Vertinimo normos taip pat gali būti įvairios. Dėl jų reikėtų susitarti su mokiniais. Manau, kad lengviausia visas užduotis vertinti 100 taškų (10 balų) ir daugiausia taškų skirti už kalbos kultūros ir redagavimo užduočių atlikimą.

Linkiu visiems kūrybinės sėkmės.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos užduotys. Atsakymai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių kalba ir literatūra 10-12 kl.

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Lietuvių kalbos užduotys. Atsakymai, kurį parašė Birutė Kuklierienė. Siūlome ne tik išsamų Lietuvių kalbos užduotys. Atsakymai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Birutė Kuklierienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Lietuvių kalbos užduotys. Atsakymai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Lietuvių kalbos užduotys. Atsakymai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Lietuvių kalbos užduotys. Atsakymai" perkama kartu