0

Lietuvių kalbos užduotys. Atsakymai

  • Nuolaida knygai -76%
Kaina Internetu: 0,49 €
Kaina Knygyne: 1,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (76%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Lietuvių kalbos užduotys. Atsakymai

  • Leidėjas: Valdo leidykla
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 114x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 52
  • ISBN ar kodas: 9986853540

2020-08-31 0.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Pratarmė

Knygelė "Lietuvių kalbos užduotys. Atsakymai" bus naudinga aukštesniųjų klasių mokiniams, besiruošiantiems laikyti lietuvių kalbos egzaminą. Leidinį sudaro skyrybos, rašybos, kalbos kultūros, stilistikos užduotys, paruoštos pagal lietuvių kalbos egzamino programą, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos prie Lietuvos Respublikos Seimo nutarimus.

Mokiniai galės įtvirtinti žodžių kartu ir atskirai, nosinių raidžių ilgųjų ir trumpųjų balsių, supanašėjusių priebalsių j rašybą. Kalbos redagavimo užduotyse daugiau dėmesio skiriama kalbinei raiškai, susiklosčiusiai pagal bendravimo aplinkybes ir poreikius.

Leidinys "Lietuvių kalbos užduotys. Atsakymai" su atsakymais ypač parankus kolegoms (mokiniams - be atsakymų) lituanistams, nes mokydami kalbos kultūros galės skirti įvairesnes užduotis: paaiškinti klaidas, nurodyti ne tik taisyklingus sakinius, bet ir ištaisyti blogus.

Sunkiausia - stilistinio redagavimo užduotis. Tai mokinių bandymai užrašyti ir taisyti bendraamžių kalbą. Svarbu nepamiršti, kad galimi įvairūs taisymo variantai.

Vertinimo normos taip pat gali būti įvairios. Dėl jų reikėtų susitarti su mokiniais. Manau, kad lengviausia visas užduotis vertinti 100 taškų (10 balų) ir daugiausia taškų skirti už kalbos kultūros ir redagavimo užduočių atlikimą.

Linkiu visiems kūrybinės sėkmės.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu