0

Lietuvių kalbos vartojimo ir rašybos užduotys ir testai aukštesniųjų klasių moksleiviams

Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvių kalbos vartojimo ir rašybos užduotys ir testai aukštesniųjų klasių moksleiviams

  • Leidėjas: A. Varno personalinė įmonė
  • Išleidimo metai: 2000
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 202
  • ISBN ar kodas: 9986-491-64-9

2020-09-30 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvių kalbos vartojimo ir rašybos užduotys ir testai aukštesniųjų klasių moksleiviams" aprašymas

Knygos "Lietuvių kalbos vartojimo ir rašybos užduotys ir testai aukštesniųjų klasių moksleiviams" tikslas - padėti aukštesniųjų klasių moksleiviams pasirengti valstybiniam (ir mokykliniam) lietuvių kalbos egzaminui raštu.


Knyga sudaryta iš dviejų skyrių. Pirmajame skyriuje pateikiamos parengiamosios užduotys - jos skirtos apibendrinti ir pakartoti tai, kas buvo išmokta. Antrajame skyriuje pateikiami testai galėtų būti skiriami savikontrolei, įskaitiniams darbams.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos vartojimo ir rašybos užduotys ir testai aukštesniųjų klasių moksleiviams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių kalbos vartojimo ir rašybos užduotys ir testai aukštesniųjų klasių moksleiviams, kurią skaitytojams dovanoja Romualdas Žemaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romualdas Žemaitis su knyga Lietuvių kalbos vartojimo ir rašybos užduotys ir testai aukštesniųjų klasių moksleiviams jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių kalbos vartojimo ir rašybos užduotys ir testai aukštesniųjų klasių moksleiviams patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romualdas Žemaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių kalbos vartojimo ir rašybos užduotys ir testai aukštesniųjų klasių moksleiviams palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvių kalbos vartojimo ir rašybos užduotys ir testai aukštesniųjų klasių moksleiviams" perkama kartu