0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių kalbos veiksmažodžių junglumo žodynas T. 2 (2): S–Ž

Kaina internetu: 9,39 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 0.60 € (7%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Lietuvių kalbos veiksmažodžių junglumo žodynas T. 2 (2): S–Ž


2021-06-30 9.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvių kalbos veiksmažodžių junglumo žodynas T. 2 (2): S–Ž" aprašymas

Žodyne parodoma, kaip veiksmažodžiai vartojami kalboje, su kokiais žodžiais, kokiomis jų formomis bei konstrukcijomis eina, kokia tų žodžių reikšmė ir kokias semantines funkcijas jie atlieka sakinyje. Veiksmažodžių junglumas aprašomas remiantis jų valentinėmis savybėmis.

Žodyne pateikti tie veiksmažodžiai, kurių vartosena įvairesnė ir sudėtingesnė, taip pat atsižvelgta į vartosenos svyravimus bei daromas klaidas.

Šis žodynas turėtų būti naudingas tiek kalbos praktikai, tiek mokslui.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos veiksmažodžių junglumo žodynas T. 2 (2): S–Ž"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių kalbos veiksmažodžių junglumo žodynas T. 2 (2): S–Ž, kurią skaitytojams dovanoja Nijolė Sližienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nijolė Sližienė su knyga Lietuvių kalbos veiksmažodžių junglumo žodynas T. 2 (2): S–Ž jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių kalbos veiksmažodžių junglumo žodynas T. 2 (2): S–Ž patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nijolė Sližienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių kalbos veiksmažodžių junglumo žodynas T. 2 (2): S–Ž palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvių kalbos veiksmažodžių junglumo žodynas T. 2 (2): S–Ž" perkama kartu