0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Lietuvių kalbos žodynas I–XX, 1941–2002 Elektroninis leidimas (USB)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Lietuvių kalbos žodynas I–XX, 1941–2002 Elektroninis leidimas (USB)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvių kalbos žodynas I–XX, 1941–2002 Elektroninis leidimas (USB)" aprašymas

"Lietuvių kalbos žodynas" - didžiausias XXa. lietuvių kalbotyros veikalas. Jame pateikiama lietuvių kalbos dabartinių ir senųjų raštų bei tarmių leksika. Dvidešimt žodyno tomų buvo išleisti 1941-2002 m.
Šis mokslinis žodynas reikšmingas ne tik lietuvių kalbotyrai ir lyginimajam indoeuropiečių kalbų mokslui, bet ir visiems, kas domisi lietuvių kalba, tautos kultūra ir istorija.

"Lietuvių kalbos žodynas I–XX, 1941–2002 Elektroninis leidimas (USB)" dėžutėje:
- atmintukas (USB) su Lietuvių kalbos žodynų ir jo žinynu;
- įdiegimo instrukcija.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos žodynas I–XX, 1941–2002 Elektroninis leidimas (USB)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių kalbos žodynas I–XX, 1941–2002 Elektroninis leidimas (USB), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Lietuvių kalbos žodynas I–XX, 1941–2002 Elektroninis leidimas (USB) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių kalbos žodynas I–XX, 1941–2002 Elektroninis leidimas (USB) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių kalbos žodynas I–XX, 1941–2002 Elektroninis leidimas (USB) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvių kalbos žodynas I–XX, 1941–2002 Elektroninis leidimas (USB)" perkama kartu