⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių kalbos žodynas, I-XX tomai (1941-2002). Elektroninis leidimas (USB)

  • Nemokamas knygos pristatymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 59.37 SoldOut

Knygos "Lietuvių kalbos žodynas, I-XX tomai (1941-2002). Elektroninis leidimas (USB)" aprašymas

"Lietuvių kalbos žodynas" - didžiausias XX a. lietuvių kalbotyros veikalas. Jame pateikiama lietuvių kalbos dabartinių ir senųjų raštų bei tarmių leksika. Dvidešimt žodyno tomų buvo išleisti 1941-2002 m. Šis mokslinis "Lietuvių kalbos žodynas" reikšmingas ne tik kalbotyrai ir lyginamajam indoeuropiečių kalbų mokslui, bet ir visiems, kas domisi lietuvių kalba, tautos kultūra ir istorija.

Dėžutėje:

- atmintukas (USB) su "Lietuvių kalbos žodynu" ir jo žinynu
- įdiegimo instrukcija

Programa veikia Windows XP SP3, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Linux ir naujesnėse operacinėse sistemose. Kad programa veiktų Mac OS X operacinėje sistemoje, būtinas 64 bitų procesorius.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos žodynas, I-XX tomai (1941-2002). Elektroninis leidimas (USB)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių kalbos žodynai

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvių kalbos žodynas, I-XX tomai (1941-2002). Elektroninis leidimas (USB)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvių kalbos žodynas, I-XX tomai (1941-2002). Elektroninis leidimas (USB)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvių kalbos žodynas, I-XX tomai (1941-2002). Elektroninis leidimas (USB)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvių kalbos žodynas, I-XX tomai (1941-2002). Elektroninis leidimas (USB)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvių kalbos žodynas, I-XX tomai (1941-2002). Elektroninis leidimas (USB)" perkama kartu