0

Lietuvių-kroatų pasikalbėjimai


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvių-kroatų pasikalbėjimai" aprašymas
Knygelė "Lietuvių-kroatų pasikalbėjimai" skirta Lietuvos turistams, vykstantiems į Kroatiją.
Pateikiama svarbiausia informacija apie šalį, pagrindiniai posakiai ir tumpas lietuvių-kroatų kalbų žodynėlis.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių-kroatų pasikalbėjimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių-kroatų pasikalbėjimai, kurią skaitytojams dovanoja Marija Eigminienė, Birutė Šerkšnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Marija Eigminienė, Birutė Šerkšnaitė su knyga Lietuvių-kroatų pasikalbėjimai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių-kroatų pasikalbėjimai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marija Eigminienė, Birutė Šerkšnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių-kroatų pasikalbėjimai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvių-kroatų pasikalbėjimai" perkama kartu