0

Lietuvių liaudies dainų antologija (su CD)

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvių liaudies dainų antologija (su CD)

  • Leidėjas: Lietuvos muzikos ir teatro akademija
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 228
  • ISBN ar kodas: 9789986503729

2020-11-30 9.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvių liaudies dainų antologija (su CD)" aprašymas

Pristatomi visų Lietuvos etnokultūrinių regionų įvairių žanrų autentiški liaudies dainininkų įrašai. Leidinys ypač naudingas etnomuzikologams, muzikologams, kompozitoriams ir kitiems liaudies muzikos mėgėjams.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių liaudies dainų antologija (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių liaudies dainų antologija (su CD), kurią skaitytojams dovanoja Genovaitė Četkauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Genovaitė Četkauskaitė su knyga Lietuvių liaudies dainų antologija (su CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių liaudies dainų antologija (su CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Genovaitė Četkauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių liaudies dainų antologija (su CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvių liaudies dainų antologija (su CD)" perkama kartu