0

Lietuvių literatūros konspektas abiturientui. Rašytojų gyvenimas ir kūryba. Kontekstai

Internetu: 8,79 €
Knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.20 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Lietuvių literatūros konspektas abiturientui. Rašytojų gyvenimas ir kūryba. Kontekstai

  • Leidėjas: Baltų lankų vadovėliai
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9789955237440

2020-05-31 8.79 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Kasmet brandos egzaminų sesija sulaukia ne tik didelio abiturientų ir jų mokytojų, bet ir plačiosios visuomenės dėmesio. Svarbu tinkamai pasiruošti privalomajam lietuvių kalbos ir literatūros egzaminui, nes jį išlaikyti būtina ne tik norintiems tęsti studijas universitete ar kolegijoje, bet ir siekiantiems baigti vidurinę mokyklą. Padėti mokiniui skuba mokymosi priemonė „Lietuvių literatūros konspektas abiturientui. Rašytojų gyvenimas ir kūryba. Kontekstai“. Čia 11 ir 12 klasės moksleiviai ras visą reikiamą informaciją.

Šiame leidinyje vienuoliktokai ir dvyliktokai galės susipažinti su visa reikalinga informacija, padėsiančia pasiruošti ne tik egzaminui, bet ir įprastoms lietuvių kalbos ir literatūros pamokoms. Mokomoji priemonė apima dvi dideles temas – jame supažindinama su pačių rašytojų gyvenimu ir jų tekstais, tuo pat metu jų kūryba pristatoma platesniame kultūriniame, socialiniame, kūrybiniame kontekste.


Leidinyje pasakojama apie rašytojus, kurių kūriniai įtraukti į Vidurinio ugdymo bendrųjų programų literatūrinio (kultūrinio) ugdymo išplėstinio kurso turinį. Supažindinama su kiekvieno rašytojo kūrybine aplinka ir kultūriniu to meto kontekstu. Pristatoma kiekvieno iš kūrėjų biografija, jų kūrybai būdingi bruožai ir ypatybės. Kad medžiaga būtų įsisavinta tinkamai, leidinyje pateikiamos literatūros tekstų ištraukos ir klausimai savarankiškam darbui.


Kartu leidinys „Lietuvių literatūros konspektas abiturientui. Rašytojų gyvenimas ir kūryba. Kontekstai“ siekia ne tik pristatyti atskirus individualius rašytojus, bet ir apžvelgti jų kūrybos atskirus aspektus. Supažindinama su bendrais įvairių autorių kūrybos motyvais ir parodoma, kaip jie vertino ir aktualizavo tas pačias problemas. Išryškinamos lietuvių literatūroje pasikartojančios temos, tokios kaip žmogaus ir pasaulio priešprieša, pareiga tėvynei ir bendruomenei, tautinės tapatybės kūrimas ir įtvirtinimas, miesto ir kaimo konfliktas, gyvybės ir jos vertės klausimas. Šios temos patogiai pateikiamos sąraše, kurį skaitytojas ras leidinio pabaigoje.


„Lietuvių literatūros konspektas abiturientui. Rašytojų gyvenimas ir kūryba. Kontekstai“ papildo „Baltų lankų“ išleistus 11 bei 12 klasių literatūros vadovėlius ir tekstų chrestomatijas. Šiame leidinyje patikslinta ne viena vadovėlio formuluotė, papildyta jo medžiaga. Tačiau konspektu sėkmingai naudotis gali ir iš kitų leidinių besimokantys mokiniai, siekiantys sustiprinti savo lietuvių kalbos ir literatūros žinias ir sėkmingai pasiruošti egzaminui.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu