0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių mitologija. Iš Norberto Vėliaus palikimo, 1 tomas

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvių mitologija. Iš Norberto Vėliaus palikimo, 1 tomas" aprašymas

Chrestomatinio leidinio „Lietuviu mitologija. Iš Norberto Veliaus palikimo“ pirmame tome pateikiami svarbiausių XIX amžiaus senosios lietuvių religijos ir mitologijos tyrėjų D. Poškos, T. Narbuto bei daugelio kitų straipsniai arba ištraukos iš jų veikalų.

Taip pat knygos skaitytojai trumpai supažindinami su autorių gyvenimu ir moksline veikla, jos indėliu į lietuvių religijos ir mitologijos tyrimų istorija.


  • Autorius: Norbertas Vėlius
  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 584
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785417010699

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių mitologija. Iš Norberto Vėliaus palikimo, 1 tomas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie mitologiją

Norbertas Vėlius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvių mitologija. Iš Norberto Vėliaus palikimo, 1 tomas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvių mitologija. Iš Norberto Vėliaus palikimo, 1 tomas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvių mitologija. Iš Norberto Vėliaus palikimo, 1 tomas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvių mitologija. Iš Norberto Vėliaus palikimo, 1 tomas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Norbertas Vėlius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvių mitologija. Iš Norberto Vėliaus palikimo, 1 tomas" perkama kartu