0

Lietuvių pasakojamosios tautosakos katalogas IV

Informacija

Lietuvių pasakojamosios tautosakos katalogas IV


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvių pasakojamosios tautosakos katalogas IV" aprašymas

Šiuo tomu baigiami skelbti duomenys, kuriuos autorė sukaupė Lietuvių pasakojamosios tautosakos katalogo kartotekoje 1966-1999 m., dirbdama Lietuvių literatūros ir tautosakos institute (šiame institute kartoteka ir saugoma). Detalias liaudies pasakojimų, anekdotų ir oracijų klasifikavimo sistemas ji sukūrė, variantus analizavo, klasifikavo ir aprašė 2003 - 2008 m., dirbdama Vytauto Didžiojo universitete.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių pasakojamosios tautosakos katalogas IV"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių pasakojamosios tautosakos katalogas IV, kurią skaitytojams dovanoja Bronislava Kerbelytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Bronislava Kerbelytė su knyga Lietuvių pasakojamosios tautosakos katalogas IV jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių pasakojamosios tautosakos katalogas IV patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bronislava Kerbelytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių pasakojamosios tautosakos katalogas IV palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvių pasakojamosios tautosakos katalogas IV" perkama kartu