⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių-slovėnų pasikalbėjimai

Kaina: 3,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvių-slovėnų pasikalbėjimai" aprašymas

Knygelė skirta Lietuvos turistams, vykstantiems į Slovėniją. Pateikiama svarbiausia informacija apie šalį, temų žodynėliai ir pagrindiniai posakiai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių-slovėnų pasikalbėjimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitų kalbų, jų gramatikų knygos

Inga Kijanskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvių-slovėnų pasikalbėjimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvių-slovėnų pasikalbėjimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvių-slovėnų pasikalbėjimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvių-slovėnų pasikalbėjimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Inga Kijanskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvių-slovėnų pasikalbėjimai" perkama kartu