0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių-slovėnų pasikalbėjimai

Kaina internetu: 6,29 €
Kaina knygyne: 6,69 €*
Sutaupote: 0.40 € (6%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*

Lietuvių-slovėnų pasikalbėjimai


2021-07-31 6.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvių-slovėnų pasikalbėjimai" aprašymas

Knygelė skirta Lietuvos turistams, vykstantiems į Slovėniją. Pateikiama svarbiausia informacija apie šalį, temų žodynėliai ir pagrindiniai posakiai.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių-slovėnų pasikalbėjimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių-slovėnų pasikalbėjimai, kurią skaitytojams dovanoja Inga Kijanskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Inga Kijanskaitė su knyga Lietuvių-slovėnų pasikalbėjimai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių-slovėnų pasikalbėjimai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Inga Kijanskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių-slovėnų pasikalbėjimai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvių-slovėnų pasikalbėjimai" perkama kartu