0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių tarmių kaita XXI a. pradžioje: Lenkijos lietuvių šnektos

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 28,09 €
Kaina knygyne: 35,29 €*
Sutaupote: 7.20 € (21%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 28.09 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvių tarmių kaita XXI a. pradžioje: Lenkijos lietuvių šnektos" aprašymas

Šioje kolektyvinėje monografijoje "Lietuvių tarmių kaita XXI a. pradžioje: Lenkijos lietuvių šnektos" aptariamos itin reikšmingos lietuvių kalbos tyrimams Lenkijos lietuvių šnektos. Iki šiol išlaikiusios daugybę archajiškų ypatybių, jos aktyviai sąveikauja su kita kalba, todėl įgyja vis daugiau fonetinių, sintaksinių ir kitokių inovacijų.
Monografijos "Lietuvių tarmių kaita XXI a. pradžioje: Lenkijos lietuvių šnektos" autorės, pasitelkusios tradicinius ir šiuolaikinius geolingvistinius bei sociolingvistinius metodus, atskleidžia objektyvią periferinių Punsko ir Seinų lietuvių šnektų situaciją ir tarmines vietinės bendruomenės nuostatas. Šis tyrimas sistemiškai įsikomponuoja į lietuvių tarmėtyros diskursą.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Lietuvių kalbos instituto leidykla
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 504
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094111860

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių tarmių kaita XXI a. pradžioje: Lenkijos lietuvių šnektos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lietuvių tarmių kaita XXI a. pradžioje: Lenkijos lietuvių šnektos", kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga "Lietuvių tarmių kaita XXI a. pradžioje: Lenkijos lietuvių šnektos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvių tarmių kaita XXI a. pradžioje: Lenkijos lietuvių šnektos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvių tarmių kaita XXI a. pradžioje: Lenkijos lietuvių šnektos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvių tarmių kaita XXI a. pradžioje: Lenkijos lietuvių šnektos" perkama kartu