0

Lietuvių tautos kilmė. Istorinės apybraižos (2-oji laida)

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 14,79 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 5.20 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvių tautos kilmė. Istorinės apybraižos (2-oji laida)

  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9789955739630

2020-10-31 14.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvių tautos kilmė. Istorinės apybraižos (2-oji laida)" aprašymas

Naudodamasis įvairiais istoriniais šaltiniais – metraščiais, senovės žemėlapiais, Biblija, archeologiniais duomenimis, senovės raštais, lietuvių ir kitų šalių mokslininkų tyrimais ir straipsniais, taip pat kalbos lyginamaisiais pavyzdžiais – R. Matulis pateikia hipotezes apie lietuvių tautos kilmę, tvirtindamas, kad lietuviai yra kilę iš pačių seniausių Europos genčių, kad senovėje lietuvių tauta priklausė aisčių (estijų) gentims, taip pat daro prielaidą, kad lietuviai yra senovės geruliai, per karo žygius nukeliavę iki Romos valstybės ir grįžę paskui į šiaurės žemes, į savo gyvenamas girias.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių tautos kilmė. Istorinės apybraižos (2-oji laida)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūra

Rimantas Matulis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lietuvių tautos kilmė. Istorinės apybraižos (2-oji laida), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lietuvių tautos kilmė. Istorinės apybraižos (2-oji laida) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lietuvių tautos kilmė. Istorinės apybraižos (2-oji laida) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lietuvių tautos kilmė. Istorinės apybraižos (2-oji laida)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rimantas Matulis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Lietuvių tautos kilmė. Istorinės apybraižos (2-oji laida)" perkama kartu