0

Lietuvių tautosakos kūrinių prasmės

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lietuvių tautosakos kūrinių prasmės


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvių tautosakos kūrinių prasmės" aprašymas

Knyga "Lietuvių tautosakos kūrinių prasmės" – mėginimas pristatyti lietuvių tautosakos kūrinių – ypač pasakų ir sakmių – semantikos, jų raidos ir pačios sakytinės tradicijos pokyčių tyrinėjimą. Rengiant šią monografiją panaudoti straipsniai, kurių dauguma paskelbta Lietuvoje ir užsienyje 1990–2009 m.; kartais naudoti ir ankstesni straipsniai ar jų fragmentai. Daugelis tekstų papildyta naujai atrastais duomenimis.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių tautosakos kūrinių prasmės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių tautosakos kūrinių prasmės, kurią skaitytojams dovanoja B. Kerbelytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar B. Kerbelytė su knyga Lietuvių tautosakos kūrinių prasmės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių tautosakos kūrinių prasmės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė B. Kerbelytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių tautosakos kūrinių prasmės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvių tautosakos kūrinių prasmės" perkama kartu