0

Lietuvių tautosakos skrynelė vaikams

Kaina internetu: 2,59 €
Kaina knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 0.40 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvių tautosakos skrynelė vaikams

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • ISBN ar kodas: 9789955324423

2021-01-31 2.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvių tautosakos skrynelė vaikams" aprašymas

Ikimokykliniame amžiuje kalbos ugdymas labai glaudžiai susijęs su žaidybine vaiko veikla. „Lietuvių tautosakos skrynelėje vaikams“ pateikiame praktinių idėjų, kaip nedidelės apimties tautosakos kūrinėlius galima įkomponuoti į žaismingas kūrybines kalbos užduotis, kurios padės vaikams mokytis taisyklingai tarti garsus, tobulinti gramatinius gebėjimus, perprasti dar negirdėtų žodžių skambesį, aktyvinti sakytinėje kalboje retesnių žodžių vartojimą. Taip pat jos skatins vaikus aiškiai dėstyti mintis, rišliai pasakoti, kurti ir t. t.

Ši knygelė "Lietuvių tautosakos skrynelė vaikams" skirta ikimokyklinių įstaigų auklėtojams, pradinių klasių mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams.

TURINYS

Pratarmė 
Pasakos be galo
Greitakalbės
Minklės
Skaičiuotės
Pedagoginės pertraukėlės
Mįslės
Mįslės apie augalus ir gyvūnus
Eilėraštukai su skaičiais
Matematiniai-didaktiniai žaidimai
Mankštos pertraukėlės
Judrieji žaidimai
Mankšta rankoms ir akims
Siužetiniai-inscenizaciniai (imitaciniai) žaidimai
Pasikalbėjimai
Žaidimai

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių tautosakos skrynelė vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Ikimokyklinukams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Lietuvių tautosakos skrynelė vaikams, kurį parašė Audronė Buškuvienė, Rita Urbonienė. Siūlome ne tik išsamų Lietuvių tautosakos skrynelė vaikams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Audronė Buškuvienė, Rita Urbonienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Lietuvių tautosakos skrynelė vaikams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Lietuvių tautosakos skrynelė vaikams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Lietuvių tautosakos skrynelė vaikams" perkama kartu