0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių velniavardžiai

Kaina internetu: 13,49 €
Kaina knygyne: 24,99 €*
Sutaupote: 11.50 € (47%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvių velniavardžiai" aprašymas

Ši knyga "Lietuvių velniavardžiai" – tai folklorinio velnio pavadinimų, vartojamų įvairiose lietuvių tarmėse ir tautosakos tekstuose, sinchroninis tyrimas.

Velniavardžiai joje „surikiuoti“ pagal motyvuojamuosius požymius: mitinės būtybės gyvenamąją vietą, būdingąsias išvaizdos ypatybes, veiksmus ar funkcijas, būdo ir psichikos savybes. Atskiruose leidinio skyriuose aptariami nemotyvuoti skoliniai ir tikriniai velnio vardai. Velniavardžiai nagrinėjami, remiantis plačiu lietuvių etninės kultūros kontekstu, pirmiausia pasakojamosios ir smulkiosios tautosakos medžiaga.

Leidinys skiriamas įvairių specialybių humanitarams: kalbininkams, tautosakininkams, mitologams, etnologams. Juo galės naudotis minėtųjų specialybių studentai ir visi skaitytojai, kuriuos domina paslaptingi demonologijos dalykai.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių velniavardžiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie etnografiją

Birutė Jasiūnaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvių velniavardžiai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvių velniavardžiai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvių velniavardžiai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvių velniavardžiai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Birutė Jasiūnaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvių velniavardžiai" perkama kartu