0

Lietuvių-vokiečių kalbų žodynas teisininkams

Kaina internetu: 9,29 €
Kaina knygyne: 10,39 €*
Sutaupote: 1.10 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvių-vokiečių kalbų žodynas teisininkams

  • Leidėjas: TEV
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 152
  • ISBN ar kodas: 9955-680-21-0

2021-01-31 9.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvių-vokiečių kalbų žodynas teisininkams" aprašymas

Šis lietuvių - vokiečių kalbų žodynas teisininkams - naujas bendro autorių darbo rezultatas. Kaip ir pirmąjį vokiečių - lietuvių kalbų žodyną teisininkams (TEV, 2005), jį sudaryti paskatino žinomi sunkumai, kurie kyla norint adekvačiai išvesti juridines sąvokas iš lietuvių kalbos į vokiečių ir atvirkščiai.
Ankstesnio vokiečių - lietuvių kalbų žodyno teisinės leksikos atrankos pagrindas buvo Vokietijos teisinė sistema. Šio žodyno išeities taškas - Lietuvos Respublikos teisinė sistema.
Šis žodynas turėtų tapti parankine knyga ne tik įvairiose Lietuvos aukštosiose mokyklose ar kolegijos teisės disciplinas studijuojantiems studentams, jų dėstytojams, doktorantams, valstybės pareigūnams, bet ir visiems, vienaip ar kitaip susiduriantiems su juridinių bei jiems artimų tekstų vertimais.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių-vokiečių kalbų žodynas teisininkams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių-vokiečių kalbų žodynas teisininkams, kurią skaitytojams dovanoja Yvonne Goldammer, Sigitas Plaušinaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Yvonne Goldammer, Sigitas Plaušinaitis su knyga Lietuvių-vokiečių kalbų žodynas teisininkams jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių-vokiečių kalbų žodynas teisininkams patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Yvonne Goldammer, Sigitas Plaušinaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių-vokiečių kalbų žodynas teisininkams palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvių-vokiečių kalbų žodynas teisininkams" perkama kartu